Arminka - zkoušky MD1, DwD1; Aranka - zkouška ZOP

November 5, 2019

Že bude šiperka Arminka od Štičího rybníka jedinečná, to jsme věděli ještě než se narodila. Ale že bude takovýhle machr, z toho jsem nadšená a jako chovatelka se dmu pýchou a skláním se před umem její paničky Páji. V neděli složila svoje další dogdancingové zkoušky. Dvě naráz, obě na výbornou - Dances with dog 1. stupně a Musical dressage 1. stupně. Jestli bude tímhle tempem pokračovat, tak se z ní v příštím roce stane oficiálně první šiperka v ČR s titulem Master of Dogdancing 1. S Arielkou jsme se marně pokoušely složit poslední zkoušku Heelwork to music 1 a vsadím, že Arminka ji dá hned napoprvé na jaře 2020. Holt kdo umí, umí. Holky, jste machři!

A aby toho nebylo málo, v sobotu 02.11.2019 složila svoji první zkoušku ZOP podle zkušebního řádu KJ Brno z poslušnosti Aria (Aranka od Štičího rybníka) se svou paničkou na přenádherných 96 bodů. Tím pádem splnila podmínky pro udělení Malého pracovního certifikátu pro nepracovní plemena a může být posléze zařazena do pracovní výstavní třídy. Jestli tohle není splněný chovatelský sen, tak nevím. Díky vám oběma, jsem na vás pyšná a moc gratuluji!!!

 

 

 

Please reload

RECENT POSTS:
Please reload

SEARCH BY TAGS:
Please reload

PhDr. Tereza Vlachovská

info@odsticihorybnika.cz

CHS od Štičího rybníka

odsticihorybnika.cz

© 2023 by NOMAD ON THE ROAD. Proudly created with Wix.com

 

Tento server je jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popis, ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovného souhlasu provozovatele.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now