Štěňátka 3bit Team slaví 1. týden!

November 26, 2019

Štěňátkům byl dnes týden a už se krásně dostala na dvojnásobek porodní váhy. Bruncvík dvojčátka váhově lehce válcuje, ale Brundibár s Berenikou přibírají taky pěkně pravidelně. Mají za sebou první focení a stříhání drápků, a oboje se povedlo na výbornou. 3bit Teame, zdař Bůh! Za fotky děkujeme kamarádce Lucii Markové z Mirošovic.

 

Vypadá to vypadá, že si všechna štěňátka už našla své páníčky. Bylo to těžké rozhodování! Pokud vše půjde dál tak bez problému jako doteď, tak doma zůstane alfa šiperák Bruncvík. Podle prvotních náznaků vzhledu i chování z něj bude pořádný kus chlapa, pěkně svéhlavý, sebejistý, nezničitelný a přitom kontaktní, přátelský a vyrovnaný. Jestli si to nemaluji nějak moc růžově :-)

 

Report z porodu již brzy!

 

 

 

Please reload

RECENT POSTS:
Please reload

SEARCH BY TAGS:
Please reload

PhDr. Tereza Vlachovská

info@odsticihorybnika.cz

CHS od Štičího rybníka

odsticihorybnika.cz

© 2023 by NOMAD ON THE ROAD. Proudly created with Wix.com

 

Tento server je jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popis, ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovného souhlasu provozovatele.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now